Poznaj
Klub Nauczyciela!

Znajdziesz tu ponad 20 000 wysokiej jakości materiałów niezbędnych w Twojej codziennej pracy. Możesz je pobrać i korzystać z nich w dowolnym miejscu i czasie.

Zaloguj się Dołącz do Klubu

Dlaczego warto dołączyć do klubu?

Od przedszkoli
do szkół ponadgimnazjalnych

Zasoby Klubu Nauczyciela obejmują swoim zakresem wszystkie segmenty nauczania, w tym wydawnictwa zawodowe.

Ponad 20 000 materiałów
dla nauczycieli

Wśród materiałów w Klubie znajdziesz m.in. rozkłady materiałów, plany wynikowe, sprawdziany, scenariusze lekcji, karty pracy, nagrania oraz liczne materiały dodatkowe, które urozmaicą prowadzone przez Ciebie zajęcia lekcyjne.

Materiały zgodne z nową podstawą programową oznaczone są czerwonym znacznikiem Nowa podstawa programowa.
Pobierz infografikę i dowiedz się, jak łatwo wyszukać nowe zasoby.

Około 30 przedmiotów i branż

W Klubie znajdziesz materiały edukacyjne do większości przedmiotów uporządkowane w sześciu przejrzystych kategoriach: dokumentacja, diagnostyka, ocenianie, lekcje, multimedia i pomoce.

Wygodny dostęp do materiałów

Zawsze masz dostęp do wysokiej jakości materiałów niezbędnych w Twojej codziennej pracy. Możesz je pobrać i korzystać z nich w dowolnym miejscu i czasie, także na urządzeniach mobilnych.

Jak działa Klub Nauczyciela?