Poznaj Klub Nauczyciela
na EDURANDZE

Znajdziesz tu ponad 20 000 wysokiej jakości materiałów niezbędnych w Twojej codziennej pracy. Możesz je pobrać i korzystać z nich w dowolnym miejscu i czasie.
Odkryj bibliotekę Twoich niezbędnych materiałów!

Nauczycielka w klasie przy biurku
Od przedszkoli do szkół ponadpodstawowych

Wszystkie etapy edukacyjne

Od przedszkoli do szkół ponadpodstawowych. Zasoby Klubu Nauczyciela na eduranga.pl obejmują swoim zakresem wszystkie segmenty nauczania, w tym kształcenie zawodowe.

Nauczycielka notująca przy laptopie
Biblioteka materiałów

Ponad 20 000 materiałów

Wśród materiałów w Klubie Nauczyciela na eduranga.pl znajdziesz m.in. rozkłady materiałów, plany wynikowe, sprawdziany, scenariusze lekcji, karty pracy, nagrania oraz liczne materiały dodatkowe, które urozmaicą prowadzone przez Ciebie lekcje.

Dyrektorka przy laptopie
Uporządkowane zasoby

Ponad 30 przedmiotów i branż

W Klubie Nauczyciela na eduranga.pl znajdziesz materiały edukacyjne do większości przedmiotów uporządkowane w sześciu przejrzystych kategoriach: dokumentacja, diagnostyka, ocenianie, lekcje, multimedia i pomoce.

Nauczycielka z tabletem na zewnątrz
Zawsze pod ręką

Wygodny dostęp do materiałów

Zawsze masz dostęp do wysokiej jakości materiałów niezbędnych w Twojej codziennej pracy. Możesz je pobrać i korzystać z nich w dowolnym miejscu i czasie, także na urządzeniach mobilnych.

Jak wejść do Klub Nauczyciela?

Masz konto w serwisach WSiP? Tymi sami danymi zalogujesz się także do EDURANGI.
Nie masz konta? Założysz je w kilku prostych krokach.

Nauczycielka wskazująca palcem
Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej?

Podając adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WSiP informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555